Producent notesów PaperFloret.pl

Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie opracowywania i produkcji różnego typu notatników i notesów reklamowych, usługi świadczone przez Paper Floret spotykają się z bardzo dobrym odbiorem, a nasze produkty stają się coraz bardziej popularne. Wszystkim etapom, które składają się na proces tworzenia naszych produktów, towarzyszy bardzo duża dbałość o każdy szczegół, co powoduje, że nasze realizacje spotykają się z bardzo dużym uznaniem.

Nasze usługi skupiają się głównie na realizacji zamówień na różnego rodzaju materiały reklamowe z rodziny notesów i notatników. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi:

 • Notesy książkowe i spiralowane
  Eleganckie notesy firmowe, do których polecamy szereg różnorodnych dodatków.
 • Firmowe zestawy upominkowe
  Jest to propozycja dla tych, którzy poszukują wyrafinowanych upominków, którymi mogliby obradować swoich partnerów biznesowych.
 • Bloczki reklamowe
  Proste, ale jednocześnie efektowne notesy reklamowe z indywidualnym zadrukiem, dostępne w wielu wariantach.
 • Podkładki z klamrą
  Podkładki, które wraz z bloczkiem notesowym tworzą bardzo praktyczny i efektowny gadżet firmowy.

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, dostosowujemy ofertę w taki sposób, aby każdy mógł zamówić u nas dokładnie taki produkt jakiego oczekuje. Jako producent notesów oferujemy bardzo elastyczne możliwości wykonania zamówień indywidualnych, powstających wedle indywidualnych preferencji naszych Klientów. Niemal każdy produkt prezentowany na naszej stronie może zostać wykonany od podstaw, z wykorzystaniem takich materiałów jakich tylko zażyczy sobie Zamawiający. Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, że każdy notes, jak i bloczek powstający na zamówienie, może mieć blok zadrukowany wedle dostarczonego nam projektu Klienta, lub zostać opracowany specjalnie na Jego życzenie.

W ofercie również kalendarze książkowe i kalendarze reklamowe

Jeśli poszukują Państwo efektownych kalendarzy reklamowych, to polecamy odwiedzenie naszej strony StudioKalendarzy.pl. Znajdą tam Państwo wyjątkowe i niepowtarzalne kalendarze reklamowe, jak i kalendarze książkowe które w żadnym stopniu nie odbiegają jakoscią od naszych notesów. Produkty dostępne w ramach oferty zawartej na powyższej stronie są idealnym materiałem na gadżety firmowe, które również bardzo dobrze odnajdują się w roli upominków biznesowych. Jeśli zależy Państwu na wyjątkowej promocji Waszej firmy, to nasze kalendarze z pewnością spełnią Wasze oczekiwania!