Indywidualne notesy reklamowe na zamówienie

Jeśli poszukujesz producenta notesów, który zrealizuje zamówienie na notesy wedle określonego przez Ciebie projektu, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Korzystając z naszych usług realizacji notesów indywidualnych, możesz w niemal całkowicie dowolny sposób określać wszystkie ich cechy wedle własnego uznania. Indywidualne notesy reklamowe z PaperFloret.pl to oferta dla tych, którzy poszukują czegoś całkowicie wyjątkowego, co idealnie wpasuje się w charakter reprezentowanej przez Nich firmy.

W ramach realizacji indywidualnych notesów firmowych możliwe jest między innymi:

 • wybór typu notesu
  Notesy indywidualne mogą być notesami szytko-klejonymi, spiralowanymi, czy tez klejonymi bloczkami.
 • wybór oprawy
  Oferujemy szeroką gamę oklein ze skóry naturalnej oraz eko-skóry, w wielu wariantach kolorystycznych, z różnorodnymi wzorami faktur.
 • wybór bloków notesów
  W PaperFloret.pl dostępne są standardowe bloki notesowe (gładki, w linie, w kratkę), które mogą być użyte w produkcji notesów indywidualnych, ale również istnieje możliwość wykonania bloków na podstawie indywidualnego projektu zadruku.
 • wybór sposobu znakowania okładki
  Logo oraz inne elementy graficzne mogą być nanoszone na okładkę na kilka głównych sposobów, wśród których najpopularniejszym jest termoprzebarwialne tłoczenie.
 • wybór dodatków
  Wśród dodatków znajdują się takie opcje jak gumka do zamykania notesu, kieszonka, wklejka oraz wiele innych.

Polecamy zapoznanie się z możliwościami znakowania i dostępnymi dodatkami na stronie dodatki i znakowanie notesów.