Proste i praktyczne bloczki reklamowe

Bloczki reklamowe są najprostszym rodzajem notatników firmowych, lecz ich prostota nie oznacza, że są one mało atrakcyjne czy też nieskuteczne jako gadżety reklamowe. Wręcz przeciwnie! Bloczki reklamowe to jeden z najtańszych produktów reklamowych, który podlega całkowitej indywidualizacji, wedle własnego pomysłu. Bloczki, za sprawą swojej atrakcyjnej cenie i bardzo praktycznej naturze, są idealną reklamą, która kierowana ma być do szerokiego i różnorodnego grona odbiorców. Dzięki swojej uniwersalności, jako praktyczny, użyteczny notatnik, bloczki reklamowe znajda swoich odbiorców w niemal każdej grupie wiekowej, o wręcz dowolnym stopniu wykształcenia, czy też miejscu zamieszkania.

Bloczki reklamowe występują w 2 wariantach, które różnią się sposobem łączenia ich kartek w bloczek. Najbardziej rozpowszechnionym i jednocześnie najtańszym rodzajem bloczków reklamowych są bloczki klejone. Bloczki te dostępne są w PaperFloret.pl w opcji 25, 50 i 100 kartek, z czego każda może być zadrukowana w dowolny, lecz jednocześnie spójny dla wszystkich kart, projekt. Dodatkowym elementem, w który mogą zostać wyposażone bloczki klejone jest okładka, na której również może znajdować się dowolna grafika reklamowa.

Drugim wariantem bloczków są bloczki spiralowane, gdzie bloczek wraz z okładką łączone są z użyciem specjalnej metalowej spirali. Bloczki na spirali są droższą, ale też bardziej atrakcyjna opcją tego produktu, który przy odpowiednim projekcie może stać się bardzo efektownym, praktycznym gadżetem, który bardzo niewielkim stopniu będzie odbiegał atrakcyjnością od swoich odpowiedników z działu notatników spiralowanych z okładką z ekoskóry.

Bloczki reklamowe mają również taką zaletę, że ludzie z reguły ich nie wyrzucają, a jeśli ich nie używają, to przechowują, z myślą o tym, ze mogą się kiedyś przydać. Jest to zupełnie inne zachowanie niż w przypadku ulotek, które mają bardzo znikomą skuteczność.  Bloczki mają dużą szansę na to, aby swoją skuteczność potwierdzać przez długie miesiące, a w niektórych przypadkach nawet dłużej. Zachęcamy Państwa do poznania naszych bloczków reklamowych, których ofertę mamy rozbudowaną o kolejnych kilka wariantów, które nie zostały tu opisane.