Notesy z logo firmy, nadrukiem

Chcąc zapewnić swojej firmie skuteczną i zarazem efektowną promocję, warto zainteresować się niezwykle atrakcyjnym gadżetem jakim są notesy z logo. Wyjątkowość tego rodzaju gadżetów, w dużej mierze polega na szerokiemu wachlarzowi możliwości związanymi z doborem i dostosowywaniem konkretnych typów notatników, ich kolorystyki i sposobu wykończenia, a nawet przeróżnego rodzaju dodatków, które wpływają na wygląd oraz funkcjonalność notesów. Notesy są również bardzo wdzięcznym materiałem na ekskluzywne firmowe upominki, co szczególnie tyczy notesów książkowych w eleganckich oprawach wykonanych z wysokiej jakości okleiny.

Notesy reklamowe i firmowe PaperFLoret.pl

Szeroka gama notesów z logo firmy

Decydując się na zakup notesów z logo firmy, staje się przed wyborem ich typu, który jest ściśle powiązany z docelowym przeznaczeniem tych wyjątkowych gadżetów, jak również z budżetem przeznaczonym na ich produkcję. Notesy występują bowiem w wielu odmianach i typach, w których można wyszczególnić następujące główne ich rodzaje:

  • notesy książkowe

  • notesy spiralowane

  • bloczki reklamowe

Każdy z wyżej wymienionych typów dostępny jest w co najmniej kilku wariantach dobieranych zależnie od potrzeb i oczekiwań, lecz każdy wariant jest świetnym materiałem na notesy z logo.

Notesy z logo w eleganckiej formie

Notesy reklamowe z logo firmy / nadrukiem

Najbardziej efektownym i eleganckim rodzajem notatników reklamowych są notesy książkowe. Ten gadżet prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, a dzięki wielu możliwościom modyfikacji, notesy książkowe są bardzo wdzięczne pod względem dostosowywania ich wyglądu do indywidualnych potrzeb danej firmy, co najczęściej wykorzystywane jest w kontekście dobierania rodzaju i kolorystyki oprawy z szerokiej palety oklein.

W przypadku tego rodzaju notesów, logo firmy nanoszone jest na okładkę na kilka sposobów. Do najbardziej rozpowszechnionej metody znakowania zalicza się tłoczenie logo za pośrednictwem specjalnej matrycy, co daje bardzo dobre, trwałe efekty. Tłoczenie może być wykonywane bezpośrednio, co dzięki wysokiej temperaturze matrycy skutkuje odbiciem znajdującego się na niej wzoru jako wklęsły, ciemniejszy od okleiny odcisk, lub z wykorzystaniem specjalnych folii do tłoczeń, które umożliwiają wytłoczenie logo firmy w kolorze złota, srebra lub niemal dowolnie innym określonym przez zamawiającego.

Poza tłoczeniem możliwe jest również nadrukowanie logo lub skorzystanie z różnego rodzaju doklejanych aplikacji. Każdy sposób znakowania prowadzi do uzyskania niezwykle atrakcyjnych efektów, które sprawiają, że notesy z logo w formie książkowej stają się bardzo eleganckim gadżetem nadającym się nie tylko do promocji marki, lecz również na firmowe upominki dla kluczowych klientów firmy.

Praktyczne i atrakcyjne notesy spiralowane

Kolejnym typem notesów, które świetnie prezentują się z firmowym logo, są notesy spiralowane. Ten rodzaj notatników jest niezwykle wdzięczny pod względem indywidualizacji, co pozwala na łatwe dostosowanie ich ostatecznego wyglądu do konkretnych oczekiwań zamawiającego. W zależności od zastosowanych materiałów, jak również wykończenia i użytych dodatków, notatniki te mogą stać się eleganckim lub niedrogim gadżetem, który zawsze perfekcyjnie sprawdza się w roli skutecznej reklamy firmy.

Notesy z logo firmy w opcji spiralowanej mogą być wykonane w sposób zbliżony do notesów książkowych, czyli wykończone elegancką okleiną, lub bardziej proste, z całodrukowaną okładką kartonową. Dobieranie rodzajów okładek oraz wnętrza notatników pozwala na łatwe osiągnięcie oczekiwanych efektów oraz dostosowanie ich ceny dookreślonego budżetu. Notesy spiralowane z logo są świetną alternatywą dla tych firm, które poszukują efektownych gadżetów w korzystnej cenie, poddających się znacznym modyfikacjom i indywidualizacji.

Bloczki reklamowe z logo – podstawowy typ notatników

Bloczki reklamowe są najtańszymi rodzajami notesów, które mimo swojej niepozornej formy i niskiej ceny są bardzo skutecznym nośnikiem reklamy. Notesy te występują w wielu formatach i objętościach bloczków, z możliwością dodania okładki zadrukowanej dowolną grafiką z logo firmy. Notesy te są bardzo rozpowszechnioną formą gadżetów, które cieszą się tak dużą popularnością dzięki możliwości zadrukowywania zarówno okładki, jak i wnętrza indywidualnym nadrukiem, co czyni je bardzo zgrabnym, atrakcyjnym gadżetem reklamowym.

Każdego rodzaju notesy reklamowe z logo firmy są dobrą inwestycją, która przynosi korzyści zarówno w kwestii promowania marki, usług oraz produktów, jak również pomaga w budowaniu dobrego wizerunku firmy. Notesy są też stosunkowo niedrogim nośnikiem reklamy i przez to mogą sobie na nią pozwolić nawet niewielkie firmy ze ściśle określonym i ograniczonym budżetem.