Notesy jako prezenty biznesowe

Wśród wielu ofert związanych z przeróżnymi gadżetami, które mają pełnić rolę upominków biznesowych, znajdują się przeróżne, nieraz bardzo wymyślne propozycje. Jak w przypadku wielu dziedzin, również i wśród prezentów firmowych panują trendy, które nieustannie się zmieniają. Kilka lat temu bardzo pożądanym gadżetem był firmowy kubek, długopis, czy tez pendrive, lecz jeśli popatrzymy na te gadżety z dzisiejszej perspektywy, to szybko dojdziemy do wniosku, że takie produkty nie będą się już zbyt dobrze sprawdzały się jako samodzielne upominki firmowe – moda na tego rodzaju produkty już praktycznie minęła.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa notesów. Notesy reklamowe świetnie sprawdzały się, sprawdzają i będą sprawdzały jako eleganckie i praktyczne prezenty biznesowe. Biorąc pod uwagę dużą praktyczność i elegancję tej kategorii upominków, nie ma nic dziwnego w tym, że coraz większa część firm poszukuje pomysłów na swoje gadżety właśnie wśród ofert notatników. Większość ludzi, poszukujących odpowiedniego dla swojej firmy gadżetu, docenia potencjał efektownego notesu zapakowanego w eleganckie pudełko, gdzie każda część takiego upominku jest ściśle związana z charakterem, czy też kolorystyką firmy. Ogromne możliwości dostosowania notesów do własnych potrzeb sprawiają, że notesy reklamowe nie mają sobie równych wśród innych produktów reklamowych.

Upominki dopasowane do branży i firmowej kolorystyki

Decydując się na zakup indywidualnych notesów firmowych możliwe jest określenie wyglądu, kolorystyki oraz użycia różnego typu materiałów niemal bez ograniczeń, wedle własnej inwencji. Okładka firmowego notesu, przy aktualnych możliwościach produkcyjnych może zostać wręcz perfekcyjnie dostosowana do branży. Przykładowo firmy prowadzące działalność związaną z budownictwem, mogą pokusić się na nowoczesne, efektowne okleiny przypominające swoją strukturą beton, natomiast firmy związane z najnowszymi technologiami nie pozostaną nieczułe na eleganckie okleiny przypominające wyroby wykonane z karbonu.

Na wyborze rodzaju okleiny możliwości dotyczące doboru okładki się nie kończą… Praktycznie każda okleina występuje w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych, której wybór również leży po stronie firmy zamawiającej notesy. Poza kolorem okleiny głównej możliwe jest też wybranie okleiny dodatkowej, co sprawi, że notes będzie miał tak zwaną oprawę łączoną. Dowolne połączenie dwóch lub większej ilości różnych oklein z pewnością ucieszy tych, którzy szukają efektownych rozwiązań kolorystyczno-materiałowych, które pozwolą na oddanie ducha firmy.

Uatrakcyjnianie notesów jako upominków

Jeśli mimo tak dużych możliwości wpływania na wygląd notesów okaże się mimo wszystko niewystarczający, a sam notes wydawać się będzie zbyt skromnym upominkiem, to również i tutaj pojawiają się interesujące propozycje dla najbardziej wymagających. Wspomniane na początku artykułu pendrivy, lub długopisy mogą okazać się bardzo prestiżowym uzupełnieniem firmowych notesów.

Długopisy nie tylko będą się bardzo dobrze prezentowały w zestawowym pudełku wraz z notesem, ale również będą pełniły integralną ich część, jeśli tylko do notesów zostaną dołączone elementy służące ich przechowywaniu. W tej roli świetnie sprawdzają się gumki lub bardziej wymyślne dodatki, których wybór jest również niemały.

Podobnie i pendrive może stać się integralną częścią notesu. Dobierając dyskretny element mocowany do okładki, notes będzie miał praktyczny schowek na dołączony do zestawu pendrive.

Jeśli przekonali się Państwo do sensowaności zamówienie własnych notesów reklamowych na firmowe upominki, to zapraszamy do poznania naszych propozycji notesów i zestawów upominkowych.