Eleganckie notesy książkowe

Notesy książkowe są najbardziej wyrafinowanym rodzajem notesów reklamowych na jakie może zdecydować się niemal każda firma. Poprzez elegancką formę oraz możliwość wyboru bardzo efektownych okładek i szerokiego spektrum możliwości znakowania i umieszczania nienachalnych reklam, notatniki tego rodzaju często wybierane są przez firmy, dla których dbanie o wizerunek jest sprawą wręcz priorytetową. Notesy książkowe są również idealnym pomysłem na firmowe upominki dla kontrahentów, które z pewnością będą dobrze przyjęte nawet w relacjach osób obejmujących najwyższe stanowiska w firmie.

Okładka szyta na miarę

Notesy książkowe umożliwiają firmie je zamawiającej, na bardzo swobodne określenie rodzaju okładki w jaką notesy zostaną zaopatrzone. Głównymi typami okładek w tego rodzaju notesach są okładki twarde (tektura introligatorska) oraz zmiękczone pianką (tektura introligatorska z pianką), która daje bardzo interesujący efekt delikatnego uwypuklenia okładki. Na wybraną tekturę nakleja się specjalną okleinę, która może być wykonana ze skóry naturalnej lub ekoskóry, albo z materiału przypominającego wyglądem płótno lub inny materiał.

Na okładki notesów reklamowych najczęściej wybierane są okleiny z ekoskóry. Są one znacząco tańsze od skóry naturalnej, a jakość aktualnie dostępnych materiałów przypominających skórę jest na tak wysokim poziomie, że w większości przypadków ekoskóra spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Dodatkową zaletą ekoskóry jest jej bardzo szeroki wybór pod względem faktury (typu) oraz pod względem kolorystyki. Okleiny często też łączy się ze sobą efektownymi przeszyciami, tworząc miłe dla oka zestawienia kolorystyczne.

Bloki notesów na zamówienie

Poza okładka, również i bloki notesów książkowych podlegają pełnej indywidualizacji. W przypadku składania zamówienia na notesy reklamowe z indywidualnym środkiem, możliwe jest zagospodarowanie całego bloku w dowolny sposób. Najpopularniejszą metodą indywidualizacji bloków jest zadrukowanie strona z wykorzystaniem części lub całego logo, co dla wielu stanowi o prestiżu całego notesu.

Czasami, poza główną częścią notatnika, Klienci życzą sobie umieszczenia dodatkowych informacji lub reklam. Tego typu uzupełnienia bloku można wykonać na dwa sposoby. Pierwszym jest stworzenie całej treści, w trakcie procesu przygotowywania do druku całości bloku notesu, natomiast drugim sposobem jest umieszczenie tak zwanych wklejek. Obydwie metody mają swoje zalety, a ich wybór pozostaje po stronie Klienta.

Dodatki bez końca

Oprócz powyższych różnorodności, które mogą dowolnie wzbogacić i ozdobić Wasze notesy firmowe, dostępnych jest mnóstwo najróżniejszych dodatków, które jeszcze bardziej podkreślą indywidualność Waszych notesów. Do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów dodatków znajduje się indywidualnie zadrukowana tasiemka do zaznaczania stron oraz kieszonka (koperta) na luźne kartki, która doklejana jest w wewnętrznej stronie tylnej okładki notesu.

Jeśli jesteście gotowi na swoje najbardziej wyjątkowe gadżety firmowe, to koniecznie zapoznajcie się z naszą oferta na notesy książkowe.