Blog PaperFloret.pl

Notesy z logo firmy, nadrukiem

Chcąc zapewnić swojej firmie skuteczną i zarazem efektowną promocję, warto zainteresować się niezwykle atrakcyjnym gadżetem jakim są notesy z logo. Wyjątkowość tego rodzaju gadżetów, w dużej mierze polega na szerokiemu wachlarzowi możliwości związanymi z doborem i dostosowywaniem konkretnych typów notatników, ich kolorystyki i sposobu wykończenia, a nawet przeróżnego rodzaju dodatków, które wpływają na wygląd oraz (…)

Notesy reklamowe ze spiralą

Notesy występują w bardzo wielu odmianach, wśród których bardzo rozpowszechnione są notesy spiralowane. Ten typ notatników bardzo chętnie stosowany jest w reklamie, co uzasadnia ich funkcjonalność, cena oraz nieskomplikowana indywidualizacja. Notesy spiralowane występują jako eleganckie notatniki wykonane z najlepszych materiałów, ale również dostępne są w formie prostych bloczków reklamowych. Notesy spiralowane różnią się od innych (…)

Eleganckie notesy książkowe

Notesy książkowe są najbardziej wyrafinowanym rodzajem notesów reklamowych na jakie może zdecydować się niemal każda firma. Poprzez elegancką formę oraz możliwość wyboru bardzo efektownych okładek i szerokiego spektrum możliwości znakowania i umieszczania nienachalnych reklam, notatniki tego rodzaju często wybierane są przez firmy, dla których dbanie o wizerunek jest sprawą wręcz priorytetową. Notesy książkowe są również (…)

Clipboardy reklamowe i ich zastosowanie

Clipboardy to usztywnione podkładki z nadrukowaną reklamą, do której przytwierdzona jest metalowa klamra umożliwiająca przytrzymanie na podkładce kartek lub całego bloczka notesowego. Podkładki takie są bardzo praktycznym gadżetem, które doceni każdy, kto kiedykolwiek był zmuszony do sporządzania notatek „w powietrzu” lub po prostu w jakiejś nietypowej i niewygodnej pozycji. Podkładki z klamrą bardzo dobrze sprawdzają (…)

Proste i praktyczne bloczki reklamowe

Bloczki reklamowe są najprostszym rodzajem notatników firmowych, lecz ich prostota nie oznacza, że są one mało atrakcyjne czy też nieskuteczne jako gadżety reklamowe. Wręcz przeciwnie! Bloczki reklamowe to jeden z najtańszych produktów reklamowych, który podlega całkowitej indywidualizacji, wedle własnego pomysłu. Bloczki, za sprawą swojej atrakcyjnej cenie i bardzo praktycznej naturze, są idealną reklamą, która kierowana (…)

Notesy jako prezenty biznesowe

Wśród wielu ofert związanych z przeróżnymi gadżetami, które mają pełnić rolę upominków biznesowych, znajdują się przeróżne, nieraz bardzo wymyślne propozycje. Jak w przypadku wielu dziedzin, również i wśród prezentów firmowych panują trendy, które nieustannie się zmieniają. Kilka lat temu bardzo pożądanym gadżetem był firmowy kubek, długopis, czy tez pendrive, lecz jeśli popatrzymy na te gadżety (…)